Poradíme Vám

Naši pracovníci vám ochotne poradia a vyberú pre vás tú najlepšiu variantu.

Garancia vrátenia peňazí

Garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní

Doprava - DPD

Zásielky sú dodávané spoločnosťou DPD.
Doprava nad 150 € ZDARMA.

GLOCK 17 Gen4 - kal.6mm, gas

GLOCK 17 Gen4 - kal.6mm, gas

Cena s DPH /
239,50 €
215,55
bez DPH 179,63 €

skladom

Farba: čierna

Vlastnosti: princíp: gaszásobník: 23BBblow back: áno

Technické údaje: doporučené strelivo: 0,20g - 0,25gkal.: 6mm

Kúpiť
+

Originálna verzia je služobnou pištoľ ou nie len kompletnej britskej armády, ale nasadená je aj v mnohých ďalších ozbrojených zložkách po celom svete. Táto replika môže robiť takmer všetko, čo môže originál.

Kód produktu:

9183

Poznámka:

Predaj je možný iba osobám starším ako 18 rokov. Nákupom potvrdzujete túto skutočnosť.

Hmotnosť:

650g

Výrobca:

Umarex

zbraň je úplne demontovateľná a dá sa ľahšie a detajlnejšie vyčistiť. Samozrejme, táto airsoftová greengas verzia GLOCK 17 Gen4 je dodávaná s kovovým uzáverom a blowbackom. Vďaka vymeniteľným protišmykovým strienkam, presne ako u originálu, sa prispôsobuje akejkoľvek veľkosti ruky. Rám Gen.4 je nová, vedecky navrhnutá technológia hrubej textúry, testovaná v reálnom svete, pre lepšiu priľnavosť v ruke.
6 mm BB-čka dosiahnú úsťovú energiu až do 1 Joula, a nastaviteľný Hop-up zaručuje maximálnu presnosť. Integrovaná spodná lišta pre montáž taktického príslušenstva ako je svetlo alebo laserový zameriavač je samozrejmosťou.

Každá pištoľ má svoje vlastné sériové číslo na štítku v prednej časti rámu. Na závere, hlavni a tele, sú samozrejme originálne nápisy a logá GLOCK. Oproti originálu je na pravej časti rámu nápis Officially Licensed Product of GLOCK namiesto Made in Austria a CLOCK GmbH. Inak sa jedna o rozmerovo absolútne presnú kópiu - dokonca aj mieridlá su štandardne glockovské plasťáky

dĺžka repliky: 204mm
dĺžka hlavne: 97mm
lišta: 21/22mm