LOWA RENEGADE GTX MID WS Chili - Dámska turistická obuv

Nový produkt

Dámska turistická obuv LOWA Renegade GTX® Mid Ws zo zvrškom z nubukovej kože a s inovatívnou konštrukciou. Je to osvedčený model vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, doplnený GORE-TEX membránou a Vibram podrážkou. Vysoká obuv Lowa vhodná pre stredne ťažký trekking a aktívny pohyb v prírode. Vlajková loď celej All Terrain Collection od firmy Lowa.

Viac detailov

195,22 € s DPH

-5%

205,49 € s DPH

Detaily

MATERIÁL :

  • zvršok: hydrofóbny Nubuk 1.6mm, Cordura, háčiky a očká z ľahkej nehrdzavejúcej zliatiny
  • podšívka: GORE-TEX®
  • podrážka: monowrap Vibram® Evo so zvýšenou tuhosťou a torzným stabilizátorom TPU (termoplastický polyuretán)
  • medzipodošva: Dura-PU

Lowa index 4 - All Terrain Collection

Patentované technológie:

  • Klíma systém - pravidelný pohyb nohy hore a dole je daný pružnosťou špeciálnej vnútornej vložky. Systém kanálikov v tejto vložke zosiľuje pumpovací efekt nohy. Vzduch prechádza von a aj do vnútra cez podšívku (GoreTex alebo perforovaná useň), tiež polstrovaním s otvorenou pórovou štruktúrou do horného lemu obuvi, kde sú opäť ventilačné otvory. Vďaka minimalizácií pohybu nohy je výrazne obmedzené nebezpečie vzniku pľuzgierov.
  • Monowrap - gumová podošva zapustená do PU rámu, ktorý zároveň vytvára ochranné prvky na zvršku obuvi. Výsledkom je celkové odľahčenie podošvy a predĺženie jej životnosti.

Model RENEGADE je mnoho rokov vlajkovou loďou celej ATC kolekcie LOWA. Je to osvedčený model z najkvalitnejších usní, s GORE-texovov membránou a značkovou podošvou. Vďaka tomu sa stal celosvetovo najpredávanejšou trekingovou topánkou vôbec. Ako novinka a ďalšie zásadné inovácie je osadenie členkového modelu monopwrap podrážkou VIBRAM EVO.


Niekoľko dôležitých faktov, prečo Vám obuv LOWA odporúčame do pozornosti a prečo stojí za to si premyslieť kúpu obuvi LOWA:

LOWA má dlhoročné skúsenosti (od roku 1923) vo výrobe turistickej a horskej obuvi

LOWA vyrába svoju produkciu vo fabrikách s dlhoročnou obuvníckou tradíciou v Nemecku a na Slovensku !!

LOWA je lídrom v technologickom pokroku trekovej obuvi

LOWA nakupuje na výrobu obuvi výlučne najkvalitnejšie a najdrahšie usne z alpských chovov!!! Od renomovaných chovateľov a výrobcov koží

LOWA tvaruje všetky zvršky obuvi na obuvníckych kopytách s dôrazom, aby táto pri nosení dokonale sedela

LOWA využíva jedinečnú technológiu celoplošného lepenia GORE-texovej membrány v obuvi, čím dosahuje výrazného predĺženia jej životnosti a funkčnosti

LOWA vyrába širokú veľkostnú škálu vrátane polčísel, takže obuv si môžete vyberať doslova na mieru "aby Vám sadla", čo je predpokladom pohodlia a bezpečnosti pri nosení obuvi

Hmotnosť: 890 g/pár
Farba : chili