Nôž AiR Zlatoust Lisa - kôra

4382

Nový produkt

Nôž Líška - je univerzálnym loveckým nožom, vhodným pre poľovníkov, ktorí uprednostňujú priame línie.Čepeľ konkávneho tvaru so skosením do dvoch tretín šírky čepele určuje charakter noža - jemný rezný nástroj. Rukoväť noža Lisa je prispôsobená práve takémuto tvaru čepele - pre jemné a precízne rezy. Ergonomicky navrhnutá rukoväť sa pohodlne vojde do ruky vďaka materiálom beresta a Micarta. 

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

111,59 € s DPH

-10%

123,99 € s DPH

Detaily

Nôž AiR Zlatoust Lisa je znamenitá voľba pre väčšinu prác v hore. Nôž AiR Zlatoust sa teší dlhodobej popularite medzi zákazníkmi.

Materiály AiR Zlatoust : vysoko legovaná oceľ 95CH18, tvrdosť 58-60 HRC, beresta - vrchný sloj kôry brezy, Micarta

Micarta je veľmi silný a stabilný materiál, ktorý nie je ľahké poškodiť. Micarta má vynikajúcu odolnosť voči vysokým aj nízkym teplotám, je odolná voči chemikáliám, má vyššiu hustotu ako drevo a je teplejšia ako kov. Nevedie elektrinu. Micarta je populárna nie iba vďaka svojim vynikajúcim pevnostným vlastnostiam, ale je to aj vďaka nádhernej kresbe, ktorá dáva každej rukoväti vlastnú jedinečnosť a nezameniteľný obraz.

Micarta je materiál, ktorý sa používa na drahé autorské nože. V súčasnosti patrí k trendovým materiálom, ktoré sa využívajú na luxusné nože a strelné zbrane.

Charakteristika noža AiR Zlatoust
Celková dĺžka: 260 mm
Dĺžka čepele: 140 mm
Hrúbka čepele: 2.4 mm
Šírka čepele: 31 mm
Materiál čepele: oceľ 95CH18
Spracovanie čepele: leštená
Tvrdosť: 58-60 HRC
Materiál rukoväte: beresta, Micarta
Púzdro: prírodná koža
Poznámka: Nepatrí do kategórie chladné zbrane.

ĎALŠIE PRODUKTY V ROVNAKEJ KATEGÓRII: (30)