Novinka Znížená cena! VM CALIFORNIA bezpečnostná obuv - poltopánky S3 ESD

VM CALIFORNIA bezpečnostná obuv - poltopánky S3 ESD

Nový produkt

ULTRALIGHT obuv; funkcie NON METALIC, MICROFIBRE; odolná proti prepichnutiu, vode, pohonným hmotám, nárazu a tlaku; protišmykové, antistatické a ESD antistatické vlastnosti

Viac detailov

45,89 € s DPH

-10%

50,99 € s DPH

Detaily

ULTRALIGHT bezpečnostná obuv, poltopánka CALIFORNIA bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Obuv spĺňa požiadavky NON METALIC, je teda vyrobená bez akýchkoľvek kovových súčastí, a tak vhodná do prostredia, ktoré to vyžadujú. Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky tvorí plošný vrchný HIGH-TECH materiál zložený z mikrovlákien dosahujúci vzhľad, priedušnosť, vodeodolnosť a parametre pravej prírodnej usne. Systém odvetrania zvršku obuvi v kombinácii s podšívkou tvorenou priedušnou laminovanou textíliou MESH zaručuje maximálny komfort, zaisťuje, že obuv "dýcha". Vkladacia stielka HI-POLY z ľahčenej polyuretánovej peny tlmí nárazy a má vysokú absorpčnú schopnosť energie pri chôdzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikajúcou nasiakavosťou a vysychavosťou. Má antistatické vlastnosti a udržiava vo vnútri obuvi optimálnu klímu. Sú odolné proti palivovým olejom, antistatické a v neposlednom rade sú protišmykové.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20345: 2012 | STN EN ISO 61340-5-1: 2017, ed. 3 a sú zaradené do kategórie bezpečnostnej obuvi v prevedení S3 ESD SRC - s plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou, antistatické vlastnosti ESD, NON METALIC.

CertifikáciaČSN EN ISO 20345:2012 | ČSN EN ISO 61340-5-1:2017, ed. 3
MateriálULTRALIGHT
PodrážkaPU / PU - odolná proti palivovým olejom, antistatická, protišmyková, dvojzložkový nástrek
PodšívkaLaminovaná priedušná textília MESH
PrevedenieS3 ESD SRC - s plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou, antistatické vlastnosti ESD, NON METALIC
Špeciálne vlastnostiAbsorpcia energie v oblasti päty, podošva odolná proti pohonným hmotám, protišmykové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN), spodok obuvi odolný proti prepichnutiu (1100 N)
VrchBrúsený, priedušný poromerický materiál microfibre
TypPoltopánky - bezpečnostná obuv
Vkladacia stielkaHI-POLY - anatomicky tvarovaná s ľahčenej polyuretánovej peny potiahnutá textílií MESH, antistatická

ĎALŠIE PRODUKTY V ROVNAKEJ KATEGÓRII: (30)