E&L AKM Essential

Kód: 743
Neohodnotené
€332,90 €332,90 / 1 ks
Skladom (1 ks)

Zbrane značky E&L prináša na trh nový štandard kvality. Výrobca si stanovil za úlohu vytvoriť repliky za použitia rovnakých materiálov a kvalitou spracovania ako u skutočných strelných zbraní. Teda s veľkým podielom ocele. Preto sa tieto airsoftové zbrane vyrába v rovnakej továrni ako ostré predlohy .

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto nová verzia Essential má narozdiel od predchádzajúcej verzie lakované pažbenie z masívneho kusu dreva. Predpažbie ani pažba teda nie je lepená z jednotlivých vrstiev ako tomu bolo u predchádzajúcej verzie.

Výrobky E & amp; L sú teda vyrábané s použitím oceľových dielov, ručne vyrobených drevených komponentov a vysoko kvalitného kompozitu. Rozhodne môžu súťažiť s najlepšími značkami na trhu - a to aj v cene. Kvalita a výkon umožňujú, aby bola zbraň vhodná nielen ako dekorácia múr, ale aj účinná airsoftová zbraň. Navyše sú niektoré komponenty totožné so skutočnými zbraňami, pretože pochádzajú z rovnakej výrobnej linky v továrni. Čo najviac dielov má rozmery 1: 1 podľa vojenských špecifikácií. Môžete si teda niektoré súčasti vymeniť so skutočnou zbraňou. Teda napríklad predpažbia, plynová trubice, & nbsp; mieridlá, čistiace tyčka. A to len tak nejaký výrobca neponúka.

Povrch oceľových komponentov bol brunírovanie, čo robí ich vzhľad ešte realistickejšie. Tiež proces postupného opotrebenia užívateľom spôsobuje, že oxidované povrchy vyzerajú oveľa lepšie, než u lakovaných zbraní.

Aj váha zbrane sa blíži reálne predlohe. Replika je ťažká a oceľová vonkajšia hlaveň zabezpečuje správnu rovnováhu. Pozoruhodnou vlastnosťou je určite možnosť čiastočného rozloženia repliky bez použitia nástrojov. Všetko je založené na kolíkoch a páčkach.

Dodávaná zbraň je v balení olejovaná silným technickým olejom, ktorý chráni produkt pred vlhkosťou a možnou kontamináciou počas prepravy. Zmes oleja, ocele a lakovaného dreva (u drevené verzie) vyžaruje jedinečnú vôňu, ktorá je dobre známa ľuďom, ktorý sú v neustálom kontakte so strelnými zbraňami.

Akumulátor sa vkladá pod plechový kryt záveru zaistený poistkou.

Vnútorné komponenty určite tiež stojí za pozornosť:

  • zosilnený skelet prevodového mechanizmu s 9mm klznými ložiskami
  • kovový tŕň pružiny s možnosťou rýchlej demontáže z mechaboxu
  • oceľové ozubené kolesá 18:1
  • tryska s O-krúžkom
  • Nerezový valec s oddeliteľnou hlavou
  • POM piest s jedným kovovým zubom
  • motor M120 s neodymovými magnetmi
  • nízko-odporová kabeláž
  • Tento produkt Vám bude zaslaný v prípade preukázania Vašej totožnosti a dosiahnutia veku 18 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane airsoft
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: