Prabos celokožená Kanada - čierna

Nový produkt

PRABOS S70721 Kanada - Obuv určená pre profesionálne použitie, najmä pre uniformované zložky.
Topánky sú vyrobené z kože. Topánky lemované hustou penou pre ochranu nohy proti úrazu, spôsobeného v dôsledku nárazu alebo pádu. Vrchný materiál je opatrený hydrofóbna povrchovou úpravou, ktorá zaisťuje odolnosť voči priepustnosti vody a absorpcii vody. Podošva vykazuje vysokú odolnosť proti oderu

Viac detailov

Na sklade

41,99 € s DPH

-40%

69,99 € s DPH

Tabuľka dát

Odolnosť protivode, oderu

Detaily

Profesionálna Poloholeňová obuv PRABOS

(variant - podošva nástrek PU / guma)

Charakteristika: Obuv PRABOS je určená pre profesionálne použitie, najmä pre
uniformované zložky. Vnútorné vybavenie obuvi PRABOS zaisťuje maximálny komfort pri dlhodobom nosení obuvi. Podošva s dezénom - protišmyková s útlmovými vlastnosťami v oblasti päty a umožňujúce dobrý pohyb aj v nerovnom teréne. obuv PRABOS je vybavená vkladacou (anatomicky tvarovanou) stielkou. Obuv sa vyznačuje najmä zvýšenou pevnosťou spodku a odolnosťou proti prepichnutiu.Celkové prevedenie obuvi spĺňa požiadavky EN ISO 20347 z hľadiska absorpcie energie v oblasti päty (E), odolnosť spodku obuvi proti prepichnutiu (P), prieniku a absorpcie vody (WRU) a odolnosti proti šmyku (SRC)
Tvar obuvi: Poloholeňová s výškou zvršku v päte cca 19,5 cm, hmotnosť 1800 g / pár pre veľkosť 8/42
Strih a prevedenie: derbová, obuv PRABOS celopodšívkovaná, okolo nohy golier, jazyk delený, všívaný "na kapsu".

Jazyk a golier čalúnenie, ďalej je zvršok špeciálne bandážovanie v oblasti priehlavku a zadného dielu. Zadný pásik prechádza v pútko, ktoré je vyztužené zažehľovacím textilom. Uzatváranie na šnurovanie pomocou krúžkou a rýchloviazačoch pútok (4 páry krúžku, 4 páry pútok).
Zvršok je vyrobený z hovädzej usne s hladkým lícom, golier okolo nohy je vyrobený z mäkkej hovädzej usne. Podšívka priehlavku a zadných dielov je vyrobená zo špeciálneho textilného laminátu s výbornou priedušnosťou pre vodné pary. Pre ľahšie
obúvanie a zvýšenie životnosti je v pätovej časti podšívka opatrená usňovou sklzkou.Vrchné šitie vo farbe základného povrchového materiálu nite druh 20/3.
Obuv je opatrená antiperforačnou zapínaciou plastovou stielkou polepená špeciálnym kevlarovým materiálom.
Spodok obuvi PRABOS je vyrobený priamym nástrekom polyuretánovej medzipodošvy s vloženou gumenou podrážkou, ktorá tvorí nášľapnú časť.

ĎALŠIE PRODUKTY V ROVNAKEJ KATEGÓRII: (7)

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: