Termovízna predsádka a monokulár (2v1) LEICA Calonox Sight

Nový produkt

Termovízna predsádka a monokulár (2v1) LEICA Calonox Sight

Vynikajúci rozsah rozpoznávania termovízneho zariadenia Leica Calonox Sight je založený na špičkovom senzore oxidu vanádu (VOx) s rozlíšením 384x288 pixelov a veľkosťou pixelov 17 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením.

Viac detailov

Na objednávku (doručenie za 3-5 pracovných dní)

3 950,09 € s DPH

-10%

4 388,99 € s DPH

Detaily

Vzhľadom na súčasné okolnosti týkajúce sa lovu diviakov, najmä v Európe, sú termovízne prístroje pre poľovníkov stále viac potrebné.

Podobne ako bežné digitálne fotoaparáty, termovízne kamery detekujú infračervené žiarenie ako tepelný podpis, ktorý nie je pre ľudské oko viditeľný.

S novými termovíznymi kamerami Leica Calonox je možné v teréne hľadať zver v tme alebo v sťažených svetelných podmienkach. Modely Leica Calonox ponúkajú veľké zorné pole s vysokým detekčným rozsahom a vysokokontrastným zobrazovaním.

Vďaka veľkému senzoru a OLED displeju s vysokým rozlíšením ponúkajú obe optiky najvyššiu kvalitu pozorovania. Dômyselný dizajn modelov Leica Calonox je revolúciou na trhu s termálnymi zariadeniami. Funkčné prvky sú mimoriadne ergonomické a ľahko používateľné. Okrem toho je obsluha pomocou iba troch tlačidiel intuitívna, užívateľsky prívetivá a efektívna.

Vyrobené v Nemecku.

Dvojité použitie

Výber je na tebe.

Leica Calonox Sight je možné použiť buď na pozorovanie alebo ho môžete pripojiť k puškohľadu pomocou adaptéra. V obidvoch prípadoch nezostanú skryté žiadne detaily, a to ani na veľké vzdialenosti.

Najmodernejšia technológia.

Výkonný OLED displej s rozlíšením 1024x768 pixelov umožňuje pohodlné pozorovanie a spoľahlivú identifikáciu pri streľbe. Napevno nainštalovaná nabíjateľná batéria s cca. 11 hodinovou výdržou je obzvlášť dobre chránená pred chladom a vlhkosťou... a nabíjanie je možné počas prevádzky napr. pomocou powerbanky.

Výhody na prvý pohľad

- Vynikajúci obrazový výkon - extrémne vysoký kontrast a detaily

- Prevádzková doba najmenej 6 hodín

- Zväčšenie Leica Calonox "Sight": 1x

- priemer šošovky: 42 mm

- Rozmery: 165 x 65 mm

- Ergonómia a dizajn - praktický a užívateľsky prívetivý

- Senzor Vox, 384x288

- OLED displej s rozlíšením 1024 x 768 pixlov

- Integrovaná nabíjateľná batéria


Balenie obsahuje: produkt, púzdro, nabíjací kábel, popruh na prenášanie, sprievodca rýchlym spustením, handrička na čistenie šošoviek, očnica (pre použitie ako pozorovacie zariadenie)

Technické parametre:

Zväčšenie1x
Zorné pole8.9x6.7°(15.5m x 11.7m / 100m)
Dioptrická korekcia0 dpt
VodotesnosťIP67
Hmotnosť685 g (vrátane batérie)
Typ videosignálu na výstupePAL, USB-C
DisplayOLED
Detekčná vzdialenosť2000 m (1,7x0,5m) 2 Pixels
Frekvencia snímania50 Hz
Ohnisková vzdialenosť objektívu42 mm
SenzorVox, 384x288
Rozpoznávacia vzdialenosť700 m (1,7x0,5m) 6 Pixels
Identifikačná vzdialenosť350 m (1,7x0,5m) 6 Pixels
Rozlíšenie displeja1024x768
Rozmer v mm165 x 65 mm
Nahrávanie počas dňanie
Nahrávanie v nocinie
Výdrž batérie8-11 hod.
Veľkosť pixelov17 µm
Zobrazenie uhlopriečky0.39'
Vysielanie naživonie
Tepelná citlivosť≤ 50mK (25°C)
Svetelnosť objektívu1,1 f

Technológia LIO

(Leica Image Optimization)

Leica Image Optimization


Leica má špičkové schopnosti a povesť v oblasti digitálneho spracovania obrazu.

Už celé desaťročia Leica zdokonaľuje digitálnu optimalizáciu obrazu. Teraz spoločnosť Leica využíva svoje poznatky a skúsenosti pre nové termovízie.

Výpočtom sa obraz optimalizuje pomocou relevantných algoritmov pre zlepšenie kontrastu, ostrosti a farieb.

Extrémna presnosť a maximálna opakovateľnosť

presnosť

Presné zameranie, presný zásah.

Leica Calonox Sight je ideálny na použitie s puškohľadom a preto je vybavený 1-násobným zväčšením. Vďaka svojej jednodielnej konštrukcii ponúka Calonox Sight vynikajúcu spoľahlivosť a trvale presný a opakovateľný bod nárazu.

Pôsobivé rozpoznávanie detailov na veľkú vzdialenosť

Detaily

Identifikovať, rozpoznať, zistiť

Uvidíte viac, bezpečne identifikujte cieľ. S definovanou veľkosťou cieľa 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox Sight detekovať ciele do vzdialenosti 2000 metrov, rozpoznať ciele do 700 m a presne ich identifikovať až do 350 m.

Mimoriadne veľké zorné pole

Veľké zorné pole

Nič vám neujde.

Objektív 42 mm, ktorý je ideálny na pozorovanie zblízka, poskytuje veľké zorné pole a optimálny prehľad aj na veľkú vzdialenosť. Leica Calonox Sight je vybavená zväčšením 1x a je špeciálne optimalizovaná pre použitie s puškohľadom.

Pripojenie a nulovanie

Pripájanie, adaptér

Ak chcete prístroj Leica Calonox Sight využívať ako predsádku naplno, potrebujete adaptér, ktorý zodpovedá vášmu puškohľadu. Po pripojení môžete upraviť časť obrazovky pre použitie s puškohľadom. Aby sa umožnilo úspešné vynulovanie, korekcia zameriavacieho kríža pomáha presne zarovnať obrazovku so zámerným krížom v puškohľade. V tom vás podporuje aplikácia Leica Calonox Sight App.

Aplikácia Calonox Sight

Leica Calonox Sight App

Pohodlné diaľkové ovládanie cez smartphone.

Aplikácia Calonox Sight ponúka ešte väčšiu podporu tým, že vám umožňuje pohodlné ovládanie funkcií pomocou smartphonu. Po pripojení zariadenia cez Bluetooth môžete pomocou mobilného telefónu rýchlo a ľahko zmeniť nastavenia ponuky. Jednoduchým kliknutím môžete prepnúť displej z denného na nočný režim.

ĎALŠIE PRODUKTY V ROVNAKEJ KATEGÓRII: (11)